Firemní portréty

Jsem jeden z mála fotografů, kteří se na firemní foto portréty zaměřuje. Dbám, aby styl firemních portrétů odpovídal duchu a vizuálnímu stylu společnosti. Focení může probíhat v profesionálním ateliéru v centru Prahy nebo přímo v sídle společnosti v mobilním ateliéru. Mám zkušenost s focením manažerů vrcholového vedení i s focením více než 100 zaměstnanců velké společnosti.

Firemní portréty managementu společnosti ENA

Firemní portréty managementu společnosti ENA

Klasické business portréty vedení společnosti focené v ateliéru.

„Ať portrétuji řadového zaměstnance či top manažera, vždy fotím s péčí, abych zachytil jedinečnou osobnost portrétovaného.“

Firemní portréty managementu nebo zaměstnanců

 • stylově a vizuálně jednotné firemní portréty managementu nebo zaměstnanců firmy v souladu s imagí společnosti
 • zkušenost i se zajištěním focení velkých týmů, 100 a více osob
 • focení může probíhat ve fotoateliéru v centru Prahy nebo v kancelářích firmy pomocí profesionálního mobilního ateliéru

Vybrané reference

 • Albatros Media - rozsáhlé focení všech více než 120 zaměstnanců společnosti v Praze, Brně a Bratislavě, kterému předcházelo focení managementu společnosti.
 • Esthé - pro prestižní kliniku plastické chirurgie vznikly portréty lékařů pro novou webovou prezentaci. Kromě klasických portrétů jsem fotil lékaře i při operacích.
 • Palmer Capital - foto portréty přední investiční společnosti v neúplně tradičním černobílém provedení tak, aby odpovídaly celkové image společnosti.
 • klienti: ARX Equity, BDO, Colonnade, Korejzová & spol., Státní fond životního prostředí, Fly United, ЕNA, Esthé, Albatros Media, First Advantage, GPS Dozor, T&CC, AK Forejtová & Čadra, Albertov Rental Apartments, CompuGroup Medical, Danfoss, Dobrov&Family Group, EK Partners, Formel D, Chapman Taylor, Johnson Controls, Marsh, MindShare, Moët Hennessy, Palmer Capital apod.

Příklad cenové kalkulace

Každá zakázka firemního focení je odlišná, proto mi prosím napište poptávku a na základě požadavků připravím cenovou kalkulaci na míru.

Příklad cenové kalkulace pro focení 12 osob. Focení probíhá v sídle firmy v Praze pomocí mobilního ateliéru. Výsledkem je 6 neretušovaných portrétů každé osoby a 12 retušovaných portrétů.

 • focení - 2 hod = 3 000 Kč
 • použití ateliérové techniky = 1 000 Kč
 • úprava fotografií - 1 hod = 1 000 Kč
 • retuš 12 portrétů * 200 Kč = 2 400 Kč
 • = celkem 7 400 Kč (nejsem plátce DPH)

Ceny za jednotlivé položky naleznete v ceníku.

Adresa ateliéru pro portrétní fotografii

Fotoateliér Digifoto I.P. Pavlova
Sokolská 35
Praha 2
(přímo na nám. I.P. Pavlova)

Více informací o ateliéru a jak se do něj dostat >

Doporučení

Doporučení CGM Group

Pana Tichého jako firemního fotografa rozhodně doporučuji všem. Spolupráce s ním byla velice příjemná, profesionální a fotografie předčily naše očekávání. Velice oceňuji také bezproblémovou komunikaci a ochotu vyjít vstříc všem našim požadavkům.

Bc. Zuzana Kozáčková, Marketing Professional, CompuGroup Medical

Doporučení Palmer Capital

Věřím, že již tisíckrát Jan Tichý slyšel od svých objektů před fotoaparátem komentáře, jak jsou ne fotogeničtí, neumí se tvářit do objektivu a působí tak nepřirozeně. U nás tomu nebylo jinak, avšak profilové fotky zaměstnanců na firemní web vyšly perfektně. Honza dokázal kolegy rozptýlit a některé dokonce až rozesmát nenucenou konverzací během cvakání spouště a tím je dostat do pohody. Výsledkem jsou fotky, které působí přirozeně a kde se ve tvářích kolegů zračí uvolněnost a dobrá nálada.

Zdeňka Prodanová, Sales and Marketing Manager, Palmer Capital

Doporučení Danfoss

Jan Tichý nám fotil nové profilové fotografie pro firemní komunikaci. Spokojeni jsme byli nejen s výsledky jeho práce, ale také se samotným průběhem focení, které bylo velice příjemné i pro jedince, kteří se fotí velmi neradi.

Klára Pravdová, Marketing Manager, Danfoss

Využili jsme služeb Jana Tichého k focení firemního managementu. Výsledkem příjemné, profesionální a trpělivé spolupráce jsou velice povedené fotky, za které ještě jednou děkujeme. Až budeme fotografické služby potřebovat v budoucnu, nebudeme váhat, na koho se obrátit.

Monika Hubená, Office Manager, ARX Equity

Focení vedoucích činitelů společnosti není vždy jednouduchou záležitostí. Jan Tichý se jí zhostil s bravurou svojí vlastní a vysoce profesionálním přístupem, který není vždy běžný. Svou zkušeností a uměním fotografie dokázal z běžně fádních fotek členů managementu udělat krásné fotografie, které jsou dnes s pýchou ukazovány v rámci firmy. Jan Tichý by měl být do firem doporučován jako standardní nadstandard pro korporátní, ale i osobní fotografie.

Jiří Hiemer, vedoucí marketingu, Albatros Media

Z blogu

Nebojte se chodit k fotografovi
Časté chyby u firemních portrétů
Firemní portréty aneb pane generální můžu oskenovat vaši občanku?