Reklamní a propagační fotografie

Vím, jaká je síla obrazu a že jedna kvalitní fotografie vám může pomoci prodávat službu či produkt. Fotím reklamní, propagační a ilustrační fotografie pro menší i větší společnosti a jednotlivce.

Reklamní fotografie obytného areálu

Reklamní fotografie obytného areálu

Propagační fotografie z větší kolekce pro společnost Albertov Rental Apartments.

„Jeden obraz vydá za mnoho slov. Dobré fotografie vám pomohou zvýšit prodej.“

Reklamní a propagační fotografie

Klientům, nejčastěji menším společnostem, reklamním agenturám i jednotlivcům pomůžu s vizuální prezentací jejich služeb či produktů:

  • nafocení reklamních a ilustračních fotografií služeb a produktů
  • imagové fotografie pro online i tiskové materiály
  • měsíční a týdenní firemní kalendáře
  • propagační portréty jednotlivců

Vybrané reference

  • Albertov Rental Apartments – pro společnost nabízející podnájem ve vlastním rezidenčním komplexu s 269 byty fotím vše od imageových fotografií na web, přes portréty zaměstnanců až po fotografie pro outdoorové kampaně
  • AeskuLab – pro provozovatele jedné z největších sítí laboratoří a odběrných míst v ČR jsem fotil portréty laborantek, lékařů a dalších zaměstnanců pro stolní kalendář.
  • Esthé - pro nový web prestižní kliniky plastické chirurgie vznikly portréty lékařů a ilustrační fotografie zachycující průběhy operací a pooperační péči.
  • další klienti: Barrandov Studio, Korejzová & spol, EFG CZ, ideasfirst, DBK Praha, Results and Emotions

Doporučení

Doporučení Korejzová

Pan Tichý je ve svém oboru opravdový profesionál. Focení vždy provázela příjemná a uvolněná atmosféra a výsledné fotografie jsou opravdu velmi zdařilé. Spolupráci s panem Tichým proto mohu všem vřele doporučit.

JUDr. Petra de Brantes Korejzová, advokát a společník, Korejzová a spol.

Doporučení Ježková

Během dlouholeté spolupráce se pan Tichý se projevil jako velký profesionál hlavně v oblasti image fotografií. Na jeho fotografiích jsme postavili celý náš nový web. Nikdy předtím bychom si nepomysleli, že fotka může být lepší než originál. Děkujeme.

Ing. Veronika Ježková, ředitelka, Albertov Rental Apartments

Focení s panem Tichým bylo příjemné a profesionální. Vznikl krásný firemní kalendář, který dovolil nahlédnout pod pokličku laboratorní diagnostiky a odhalil tváře zaměstnanců skupiny AeskuLab. Fotografie nám zdobí další propagační materiály, je radost se na ně dívat a přijímat kladné ohlasy. Ještě jednou děkuji.

Andrea Jůnová, marketingová specialistka, AeskuLab