Reportážní fotografie

Nafocení reportážních fotografií z kulturních událostí, firemních akcí či konferencí. Předávám vždy vytříděné, upravené a seřazené fotografie. Kvalitní fotoreportáž vám pomůže při propagaci akce samotné i jiných svých aktivit. Jako reportážní fotograf působím především v Praze a okolí, nicméně za vaší akcí rád dojedu i jinam.

Fotoreportáž z gastronomické soutěže Svačina roku s Rio Mare

Fotoreportáž z gastronomické soutěže Svačina roku s Rio Mare

Jeden ze soutěžících studentů.

„Při focení fotoreportáže usiluji o zachycení atmosféry událostí, účastníků i detailů tak, aby reportáž co nejlépe vystihovala průběh akce.“

Reportážní fotografie

 • focení průběhů konferencí a veletrhů
 • fotografování firemních a společenských akcí, večírků a plesů
 • reportáže z hudebních, filmových a jiných festivalů
 • reportáže z koncertů vážné hudby, vystoupení jazzových, rockových a dalších hudebních skupin

Ceny

 • První hodina fotografování - 2 500 Kč
 • Každá další započatá půlhodina - 600 Kč
 • Cestovní náklady při focení mimo Prahu: 7 Kč/km

Cena zahrnuje samotný průběh focení, zpracování a postprodukci fotografií a předání v požadovaném formátu. Obvykle na CD či ke stažení z FTP.

V případě několikadenních akcí stanovení individuálních cen podle požadavků.

Vybrané reference

 • Konference CEDEM - pravidelné reportážní focení konference pro developerské společnosti pro několik set účastníků
 • Jednání ministrů V4 - fotoreportáž průběhu jednání ministrů zemědělství zemí V4 v Černínském paláci a následné tiskové konference a společné fotografie
 • Svačina roku s Rio Mare - každoroční focení soutěže pro gastronomické školy. Reportáž z průběhu soutěže a fotografie výsledných připravených jídel.
 • vybraní klienti: Roberts Publishing, Ministerstvo zemědělství, Nadační fond Kolečko, Crest Communication, AeskuLab, InConnect, International Chamber of Commerce ČR, Susqhiqeen, HBQ

Doporučení

Linda Jandová

Kdyby všichni lidé, se kterými spolupracuji, byli takoví, jako Jan Tichý, byla by to krása! Výsostný profesionál, který vždycky odvede skvělou práci, skrze svůj objektiv vidí všechno podstatné, ale sám není vidět skoro vůbec, tedy ideální fotograf. Jsem moc ráda, když má čas pracovat pro nadační fond Kolečko, můžu se na něj spolehnout, že zachytí to nejdůležitější pro velmi různorodé publikum, kterému je fotodokumentace z našich aktivit určená.

Linda Jandová, Nadační fond Kolečko

Marcela Tůmová

Za realizační tým Forman festivalu a společnost Radka production s producentkou Radkou Kadlecovou, Ti velice děkujeme za krásné reportážní fotografie úvodního večera Forman festivalu, na kterých jsou výborně zachycené momenty příprav a průběhu prvního festivalového dne a potěšily nejen nás, ale i diváky a příznivce Forman festivalu. Moc díky a těšíme se na další spolupráci.

Marcela Tůmová, produkční, Forman Festival

Robert Vlach

Honza Tichý je profesionál každým coulem a tomu odpovídá i kvalita jeho práce. Požádal jsem jej o focení na velkém víkendovém setkání 80 nezávislých expertů, které jsme pořádali v červnu 2011 ve Valticích. Akce měla nabitý program a probíhala souběžně na několika lokacích. Přesto se Honzovi podařilo zachytit všechny důležité momenty. Pořídil krásné fotky, které dokonale vystihují atmosféru na místě setkání. Ohromující byla rovněž rychlost, s jakou Honza dodal prvotřídní výsledek. Do 24 hodin jsem měl v emailu přes stovku pečlivě vytříděných fotografií, jedna hezčí než druhá. Na základě této bezvadné spolupráce tedy mohu fotografa Honzu Tichého jedině vřele doporučit.
Fotografie z akce >

Robert Vlach, portál Na volné noze