Časopisecké portrétní fotografie

Portréty osobností autorským a tvůrčím pohledem pro časopisy, online média a PR účely.

Přeskočit galerii k více informacím

Můj přístup k fotoportrétům


Koncepce portrétů vymyšlená přímo na míru.

Mám cit pro přirozenost a jemnou barevnost.

Laskavý přístup při focení.

Osobnosti, které jsem portrétoval


Časopisecké portréty

Osobnosti portrétuji pro firemní a celostátní periodika jako doprovod rozhovorů či medialonů. Mé fotografie se objevily v tištěných a online médiích jako Host, ihned.cz, Corporate Journal či CIJ Journal.

Pro časopisy jsem fotil bývalého majitele sklárny Rückl Jiřího Rückla, ředitele developerské společnosti Panatonni Europe Pavla Sovičku či germanistu a překladatele Vratislava Slezáka.

Margit Slimáková

Pro Margit Slimákovou, známou bojovnici za zdravější stravování jsem nafotil sadu PR portrétů pro média a propagační materiály. Fotilo se jak v ateliéru, tak i v Margitině kouzelné zahradě a zdravé kuchyni.

“Honzo, moc díky za nádherné fotky! Hned po jejich dodání jsem všechny své původní fotografie okamžitě nahradila a je jisté, že v případě potřeby opět ráda požádám o Tvé služby.”
Margit Slimáková

Překladatelé

V roce 2012 jsem nafotil portréty předních českých překladatelů beletrie. Portrétní cyklus byl vystaven v rámci festivalu Svět knihy. Mnohé z portrétů teď využívají média i samotní překladatelé.

Mnohdy známe z fotografií a televize tváře zahraničních spisovatelů či básníků. Ale již jen málokdy víme, jak vypadají jejich překladatelé. I když právě díky nim máme možnost číst knihy tolika světových autorů, aniž bychom však tolik jazyků znali.

Poslat poptávku

Nebo mi zavolejte ...


... či napište.